Me këtë video ku duket e përkryer, Luana paralajmëron këngën e re

Shpërndaje

Luana Vjollca këtë vit ka qenë më shumë se asnjëherë tjetër aktive me projekte e koncerte muzikore.

Por, ajo shumë shpejtë do t’vjen edhe me një projekt të ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Madje, ajo ka postuar një video ku shfaqet më se e përkryer, teksa paralajmërson këngën e cila mbanë titullin ‘Gyle Gyle’ dhe do të lansohet më 27 të këtij muajin në orën 14:00./Indeksonline/

Loading...