Me këtë video, Noizy tregon veturat që posedon: Edhe nëse nuk i keni këto…

Shpërndaje

Noizy është reper shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Noizy është vazhdimisht i angazhuar si me projekte të reja muzikore ashtu edhe me koncerte.

Reperi shumë herë përmes pamjeve që ka sjellë në rrjete sociale, ka treguar se i ka pasion veturat dhe posedon disa sosh nga brendet më të shtrenjta.

Së fundi, ai ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën ka treguar veturat që posedon.

Kliko per VIDEO

Loading...