Morena çmend fansat me të kuqe dhe…! (Foto)

Shpërndaje

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjete sociale.

Meqë publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shpesh postimet e saj bëhen kryetemë në mediat rozë.

E pasi dje befasoi me postimin e fundit kur u shpreh se ishte e zhgënjyer nga dashuria, sot ajo publikoi një foto të zjarrtë nga shtrati, përshkrimi i së cilës tërhoqi vëmendjen e publikut.

“Për ty”, shkruan ajo teksa shfaqet kuq e zi, pamja e së cilës është e mahnitshme.

Foto Instagram

Loading...