Në Maqedoni të enjten priten reshje të borës

Shpërndaje

Në Maqedoni të enjten pritet reshje të borës.

Moti nesër do të jetë i ftohtë ku do të ketë fryj erë gjatë ditës, ndërsa në orët e mbrëmjes do të ketë reshje të shiut, si dhe ditën e hënë në mëngjes.

Për shkak të fryrjes së ftohtë nga veriu në disa vende do ketë edhe reshje të borës. Ndërsa malet do të mbulohen nga bora.

Në dy ditët në vijim moti do të jetë i ftohtë, ndërsa reshje të borës do të ketë ditën e enjte.

Loading...