Nora Istrefi shfaqet tërheqëse në klipin e ri

Shpërndaje

Shumë shpejt Nora Istrefi do sjellë këngën e radhës për fansat e saj, shkruan GazetaBlic.

“M’ke mungu” titullohet kënga me të cilën Nora do të vijë në bashkëpunim me këngëtarin Skerdi.

E ndonëse është në finalizim të klipit, kanë dalur dhe pamjet se si ajo do duket në klip.

E veshur me të zezë, si dhe e tëra me ngjyrë të gjelbër e me flokët e kapura, Nora Istrefi po duket e mrekullueshme si gjithmonë.

Datën e saktë të lansimit të projektit, dyshja nuk e kanë bërë të ditur, mirëpo pritet të jetë një hit i radhës.

Loading...