Plaka 106 vjeç emocionon Gjeneralin e Ushtrisë me këtë rrëfim rrënqethës..!

Shpërndaje

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” mysafirë ishin: Gjenerali i Ushtrisë së Kosovës Naim Haziri dhe një Nënë shqiptare 106 vjeçare.

Shikoni çka rrëfen kjo plakë 106 vjeçare..!

Loading...