Portieri i Vardarit, Filip Gaçevski fyen dhe kërcënon të riun shqiptar (Foto)

Shpërndaje

Portieri i Vardarit, Filip Gaçevski dhe një i ri shqiptarë janë përfshirë në një përleshje verbale nëpërmes rjetir social facebook. Situata është nxehur në momentin kur i riu shqiptarë ka komentuar në profilin zyrtar të Gaçevskit, për të mbrojtur seleksionuesin e Maqedonisë në futboll Igor Angellovski, të cilin Gaçevski e kishte akuzuar.

Për një moment, Gaçevski është nxehur, dhe të riut shqiptarë i është drejtuar privatisht duke e kërcënuar, dhe duke e ofenduar me fjalët, “Siptar”, “cigan” etj.

Për më tepër ju sjellim fotografitë dhe reagimin e djaloshit shqiptar nga Studeniçani i Shkupit.

Loading...