Prokurorja bukuroshe Fatime Fetai tregon tatuazhin (Foto)

Shpërndaje

Prokuroja speciale Fatime Fetati mbrëmë ka qenë e pranishme në hapjen e një studio të re nga stilistja e modës Tanja Kokev, transmeton albazone.info.

Fetai gjithmonë zgjedh pjesë nga moda e fundit dhe ajo e di se si të duket e shkëlqyerë.

Këtë herë ajo mbante një fustan me dizajn interesant, ku ajo përsëri zbuloi tatuazhin e saj.

Për këtë rast ajo zgjodhi bizhuteri elegante, dhe natyrisht me një frizurë të shquar të saj dhe e cila duket shumë e disponueshme./albazone.info/

Loading...