Publikohet ‘Ushtria e Kosovës’ nga Kastriot Tusha e Arian Agushi

Shpërndaje

Ashtu siç edhe u paralajmërua publikohet kënga e parë pas formimit të Ushtrisë së Kosovës pikërisht që i dedikohet Ushtrisë së Kosovës, shkruan “Zëri.Info”.

E kush do ta bënte më mirë se sa dy këngëtarët të cilët janë shumë të suksesshëm për krijim të këtyre këngëve e këtyre vargjeve kuptimplotë.

Kastriot Tusha dhe Arian Agushi i shtojnë gëzimin të gjithë shqiptarëve në këtë ditë feste për Ushtrinë e Kosovës.

Shikojeni videon më poshtë:

Loading...