Rama në Instagram ripërsërit thirrjen: Kur do flasim?

Shpërndaje

Studentët vijojnë protestën e tyre duke qëndruar jashtë, ndërkohë që kryeministri Edi Rama vijon me ftesën e tij për dialog.

Përmes një story në rrjetin social Instagram Rama i pyet studentët; Kur do flasim?

Kryministri këtë të mërkurë herë pas here ka insistuar që ata të takohen me të dhe të bëjnë një pakt për universitetin, për t’i dhënë zgjidhje problemeve.

Loading...