Shaqiri merr një superdhuratë nga Volkswagen (Video)

Shpërndaje

Sulmuesi shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri e ka marrë një dhuratë të bukur nga kompania e njohur gjermane për vetura, Volkswagen.

Shaqiri ka postuar një video në Facebook duke e pranuar dhuratën, një veturë luksoze, shkruan Gazeta Express.

“Mora çelësat për veturën time të re. Faleminderit Volkswagen”, ka shkruar Shaqiri në Facebook.

Shaqiri po kalon një formë të shkëlqyer me skuadrën e tij të re, Liverpoolin, dhe deri më tani në 15 paraqitje të skuadrës së Jurgen Klopp ka bërë 15 paraqitje duke shënuar 3 gola dhe 3 asistime. /Gazeta Express/

Loading...