Si është Ermali në shtrat? Ami ia thotë para gjithë publikut

Shpërndaje

Mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është e ftuar speciale, Amarda Toska, prezantuese, biznesmene dhe bashkëshorte e moderatorit Ermal Mamaqi. Duke u nisur nga ky fakt, Ermali e nisi intervistën duke bërë pyetje për veten e tij e duke shkaktuar shumë të qeshura.

Ndër pyetjet e para ishte “Si është yt shoq në shtrat?”

“Tani Ermal si e ke hallin? Më ke ftuar mua apo do flasim për ty? Jo se po ashtu të iki unë”, iu përgjigj Ami.

“A je e kënaqur nga burri? A ka diçka që mund të bëhet më mirë”, vazhdoi Ermali.

“Unë mendoj se duhet të flasim për mua”, i tha Ami.

Loading...