Sinan Hoxha, 2Step dhe Almeda publikojnë këngën e re “Mama mia” (Video)

Shpërndaje

Sinan Hoxha ka një befasi për fansat.

Sinan Hoxha sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Mama mia”.

Kësaj radhe, këngëtari ka bashkëpunuar me 2Step dhe Almedën, kurse këngën e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën u kujdes Marsel Gunga, tekstin e këngës e shkroi 2Step, kurse mix/masterin e bëri Edi Balili.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën e re nga Sinan Hoxha.

Loading...