Studentët apel profesorëve për protestën e nesërme!

Shpërndaje

“Studentët e Revoluar” në faqen e tyre zyrtare në facebook nëpërmjet një postimi u bëjnë thirje të gjithë studentëve që nesër (e Martë) të bojkotojnë ligjëratat dhe t’ju bashkohen në protestë.

“Leni ligjeratat neser dhe hajdeni në protestë.. Kush profesor apo profesoresh ju ben presion të mbani ligjeratë na dergoni emrat dhe mbiemrat do i nxjerrim në mediume..”- kanë shkruar “Studentët e Revoltuar”.

Loading...