“Thumbohet” Muki pas lirimit të Miajllkovit, shikoni çka i bëjnë në FB (Foto)

Shpërndaje

Pas lirimit të ish drejtorit të DSK-së, Sasho Miajllkov nga burgu i Shutkës, shqiptarët kanë masakruar me komente negative deputetin e LSDM-së, Muhamed Zekirin.

Muki deputeti i LSDM-së, një ditë më parë u shpreh se njerëzit shkrujanë informacione të pa konfirmuara dhe të gjithë ekspert duke aluduar se Miajllkov nuk do të lirohet pasi partia e tij LSDM-ja ka ardhur në këtë shtet për të sjellur drejtësi, përcjell TS.

Pasi Muki i hëngëri fjalët e tij bashkë me Zaevin, shqiptarët dhe maqedonasit e kanë masakruar me komente duke e quajtur edhe tradhëtarë.

Ja komentet në FB e Mukit.

Loading...