‘Ti qenke k… fare!’ Instagrami i Alketës shpërthen në të shara rruge, reagon dhe moderatorja (FOTO)

Shpërndaje

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret shqiptare më të dashura, por mes tyre që e adhurojnë nuk mungojë as persona ‘që se shohin dot me sy’.

Në një prej postimeve më të fundit të saj, Instagrami ka shpërthyer në të shara me një fjalor tejet vulgar.

Fansat e saj janë ‘zënë’ mes tyre duke vënë në dukje defektet e saj.

Një sherr rruge është zhvendosur në Instagramin e Alketës, ku nuk u la gjë pa thënë . Më pas moderatores i është dashur të bllokojë komentet.

Loading...