Tuna e veshur me të kuqe, ka bërë flokët si ‘Pipi Ҫorapëgjata’

Shpërndaje

Altuna Sejdiu është e njohur me emrin artistik si Tuna.

Ajo është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e cila që në fillimet e para u bë shumë e dashur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tuna përherë ka qenë pjesë e shtypit rozë për jetën e saj publike dhe private.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet me një frizurë si “Pipi Ҫorapgjata” dhe po duket tejet bukur.

Loading...