Tuna shfaqet joshëse në imazhet e fundit

Shpërndaje

Tuna po tregohet aktive Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna është ndër artistet, për të cilën komentohet shumë në media. Duke qenë se është edhe mjaft e pëlqyer nga publiku, 33 vjeçarja po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe dhe video të shumta nga përditshmëria, shkruan rtv21.tv

Sot bukuroshja e estradës ka hedhur në instagram për 45 mijë e 300 ndjekësit e saj disa foto, në të cilat duket mjaft bukur. E veshur kryesisht me të zeza dhe me flokë të lëshuara, këngëtarja duket tejet tërheqëse.

Maria” është projekti i fundit muzikor nga Tuna në bashkëpunim me Sevenin. Kjo këngë numëron mbi 1 milion klikime në Youtube.

Loading...