U hutuam.. kujt ka dëshirë Tayna ti japë ‘french kiss’?! (Foto)

Shpërndaje

Tayna është kthyer tashmë në emrin më të komentuarnë rrjet që pas bujës që bëri me këngët ‘Columbiana’ dhe ‘Shqipe’ të cilat i dhanë famë mënjëherë.

Po ashtu dhe përfaktin se reperet janë të rralla në tregun muzikor shqiptar, kjo bëri të fitonte më shumë vëmendje.

Po sa shumë e do veten Tayna nga fama që ka marrë?

Këtë reperja na e ka tregaur me anë të vargjeve të shkrimtarit të njohur shqiptar Azem Shkreli.

Vargjet e poemës së njohur ‘Njërëzit’ thonë: “Sikur të takoheshim me vetveten sy me sy, do të putheshim apo kishim për tu pështy?”

Ndërsa kësaj pyetje Tayna i është përgjigjur duke thënë se do t’i dhuronte vetes puthje, madje atë franceze.

Loading...