Vajza e Shkurte Fejzës, Gresa vjen me flokët të kuqe! (Foto)

Shpërndaje

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një foto nga viti 2010, ku shihet me flokë të kuqe.

Në këtë foto ajo po duket shumë ndryshe.

Foto InsantSotry:

Loading...