Video prekëse e tifozit të verbër pas golit të Salah

Shpërndaje

Mbreti Egjiptian Mohamed Salah i ka dhënë fitoren dhe kualifikimin Liverpool-it ndaj Napolit të martën. I gjithë Anfield shpërtheu në brohoritma pas golit fantastik të sulmuesit të Liverpool.

Një prej tifozëve të lumtur ishte edhe Mike Kearney, i verbri që ishte i pranishëm në stadium. Ishte kushëriri i tij ai që ia shpjegoi golin e Salah, dhe duket qartë se sa shumë është prekur Mike.

Loading...