Zymberi: Takimi me Angellovin ishte personal, kërkoj falje nëse është keqkuptuar qëllimi (Video)

Shpërndaje

Abedin Zymberi, ish komandant i UÇK-së takimin dhe “branitellin” Angellov tek varrezat e familjes e konsideron gjest personal.

Familjes i kërkon falje nëse sështë kuptuar qëllimi dhe sqaron se veprimi nuk duhet lidhur me dëshmorët apo institucione të tjera.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni sonte në orën 22.00 në Alsat-M me Nazim Rashidin.

Loading...