Ahmeti: Do të provojmë të gjejmë kandidat të përbashkët me partitë shqiptare (Video)

Shpërndaje

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë qendrore në Tetovë është deklaruar për mediat në lidhje me diskutimet që kanë bërë për tema të ndryshme përfshirë këtu edhe kandidaturat për zgjedhjet presidenciale.

“Opcionet janë të hapura por BDI ka vendim dhe do të dal me kandidat të vetin por edhe opcione të hapura, do të bisedojmë dhe me partitë tjera shqipe për opcione të ndryshme dhe procesi vazhdon”, është shprehur Ahmeti.

Loading...