Arta Toçi ‘thumbon’ BDI-në: “11 deputetë, 1 kryetar parlamenti, 1 nënkryetar parlamenti=0 amandamente”

Shpërndaje

Kryetarja e Asamblesë së Femrës në Aleancën për Shqiptarët, Arta Toçi ka komentuar me disa shifra marëveshjen e arritur ndërmjet Zoran Zaevit dhe Ziadin Selës.

“11 deputetë, 1 kryetar parlamenti, 1 nenkryetar parlamenti=0 amandamente.
2 deputetë, 4 ndryshime te medha ne kushtetute, duke perfshire edhe preambulen. Kjo eshte Aleanca e shqiptareve!”, ka shkruar Toçi në profilin e saj në facebook.

Loading...