Big Mama i thotë Adelina Tahirit: Unë nuk do të isha martu me maqedon asnjëherë! (Video)

Shpërndaje

Adelina Tahiri ne emisionin Mama’s Trip te TV21 i xhiruar na Bansko te Bullgarise, thote qe nuk eshte nacionaliste por eshte patriote. Ajo gjithashtu shton se ne rend te pare e kam fenë dhe kombin tim, pastaj tjerat!

Big Mama, duke i parashtruar pyetje Adelines i ka thene qe ate qe e ka bere Adelina, qe eshte martuar me maqedon nuk do ta bente asnjehere edhe se eshte shume e guximshme.

Loading...