Bujar Osmani: Nëse mbahen zgjedhjet nesër, BDI i dyfyshon votat (Video)

Shpërndaje

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në një konferncë të përbashkët me Nikolla Dimitrovin dhe Radmilla Sheqerinskën me rastin e votimit te ndryshimeve Kushtetuese dhe implementimit të Marrëveshjes së Prespës tha mes tjerash se rejtingu i BDI-së është dyfyshuar pas ndryshimit të emrit dhe anëtarsimit në NATO,

“Nëse mbahen zgjedhjet nesër, BDI dyfyshohet” u shpreh Osmani

Ndryshe edhe në anketat e fundit të realizuara nga shumë institute si dhe nga IRI, BDI radhitet parti e parë në elektoratin shqiptarë.

Loading...