Edi Rama poston një këngë kushtuar atyre që nuk mund të luajn më bastore (Video)

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mund të ua ketë “thyer” zemrat të gjithë atyre që nuk mund të luajne bastore në shtetin që ai e drejton.

Rama ka shpërndarë një këngë e cila tallë dhe i bën të “vuaj” ata që nuk mund të vënë më bast.

Videoja po merr shum shpërndarje, komente e ironi në rrjetet sociale.

Loading...