Enca më bjonde se kurrë, ja mesazhi për fansat

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Enca në foton e re të postuar në rrjetet sociale ka bërë një njoftim të rëndësishëm për fansat e saj. Në një foto të postuar ajo ka zbuluar look-un e ri me të cilin do të shfaqet në videoklipin e radhës.

Madje ka zbuluar edhe titullin e këngës dhe zhanerit të cilit ajo i përket.

Kënga është e zhanerit baladë dhe e tillë edhe titullohet. Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim kësaj here Enca është kthyer më bionde se kurrë.

Loading...