Enca poston për herë të parë foto me të dashurin

Shpërndaje

Enca asnjëherë nuk e ka pranuar se është në një lidhje.

Përkundrazi ajo ka thënë gjithnjë se është single dhe se nuk a qenë kurrë në një lidhje të vërtetë.

Mirëpo pak më parë, për herë të parë Enca ka publikuar një foto me partnerin. Të paktën kështu kuptohet nga fakti që këngëtarja ja ka mbuluar fytyrën.

Enca shfaqet shumë e lumtur teksa buzëqesh krah djalit të cilit i ka vendosur emojin e një babagjyshi për të mos ja treguar fytyrën e duke i lënë sërish kuriozë të gjithë për identitetin e tij.

Loading...