‘Grushtohen’ Ronaldo e Joshua

Shpërndaje

Fituesi i pesë Topave të Artë, Cristiano Ronaldo si dhe boksieri i njohur britanez Anthony Joshua së fundmi janë shfaqur të afërt në një postim në rrjetin social “Facebook”.

Të dy në profilet e tyre kanë postuar një fotografi ku shihen duke i bashkuar duart në formë të grushtit.

Të dy janë sportistë mjaftë të suksesshëm njëri si futbollist e tjetri si boksier.

Foto Instagram:

Loading...