Kida është veshur aq shkurt, pantallonat për pak sa nuk e tradhtuan

Shpërndaje

Këngëtaren Kida gati sa nuk e tradhtuan pantallonat që i ka veshur pasi i ka tejet të shkurtër.
Kida në Instastory i ka publikuar disa fotografi të reja në të cilat duket seksi, shkruan lajmi.net.

Mirëpo pantallonat super të shkurtër për pak sa nuk e tradhtuan për t’i zbuluar vithet bombastike. Kjo vihet re në njërën prej fotografive të postuar.

Pranë fotos ajo nuk ka shkruar asgjë. Kida po vazhdon të jetë aktive nëpër mbrëmje të ndryshme muzikor dhe sukses po arrin edhe me projektet e publikuara.

I fundit ishte ”Ka je”, projekt ky i cili në Youtube deri tani ka arritur më shumë se 2 milion klikime.

Foto Instagram Stories KIDA

Loading...