Ky është momenti që Tayna nuk e harron asnjëherë

Shpërndaje

ayna nuk ka dyshim se ishte femra më “IN” gjatë vitit 2018.

Këtë e ka dëshmuar me lansimin e projekteve të njëpasnjëshme e mjaft të suksesshme përgjatë vitit të kaluar, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka qenë e ftuar në programin special të “MIRAGE”, e cila rrëfeu shumë të pathëna nga jeta dhe karriera profesionale.

Poashtu, ajo tregon një nga momentet më të veçanta që i ndodhi në një koncert të cilin nuk e harron asnjëherë.

Për të kuptuar se për çfarë është fjala shikojeni intervistën e mëposhtme.

Loading...