Oriola Marashi ‘djeg’ Instagramin me fotot e fundit

Shpërndaje

U është rikthyer postimeve provokuese si asnjëherë tjetër.

Oriola Marashi ka sfiduar të ftohtin dhe ka sjellë një version të ri të ‘kësulëkuqes’.

Modelja është “Kësul Zeza” sexy me bikini që mban hedhur një mantel transparent. Fotografi është bërë në Kosovë.

Ashtu siç pritej, ky postim provokues i anëtares së OTR ka zgjuar shumë reagime mes fansave të saj.

Foto Instagrami:

Loading...