Rajoni

​Takimi i Haradinajt me delegacionin amerikan me dyer të mbyllura

Shpërndaje

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim delegacionin 17 anëtarësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të kryesuar nga Senatori James Inhofe.
Takimi është zhvilluar i mbyllur dhe mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje./KosovaPress

Loading...