Maqedoni

Ali Ahmeti i trishtuar nga tragjedia në autostradën Tetovë – Shkup: Ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të viktimave

Shpërndaje

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti përmes një postimi ka ndarë dhimbje dhe ngushëllime për familjarët që humbën jetën sot pasdite nga aksidenti tragjik në autostradën Tetovë – Shkup.

“Ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të viktimave.

Ndajmë dhimbjen me familjarët, do të jemi pranë tyre si dhe të lënduarve duke vijuar me mobilizimin maksimal të zjarrfikësve, policëve dhe mjekëve për t’iu dal në ndihmë të gjithëve”, shkruan Ali Ahmeti.

Loading...