Andrra si llokum, në imazhet e reja mahnitë pafund!

Shpërndaje

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, Andrra ka publikuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Me grim më të theksuar dhe flokë të lidhura lartë të kombinuar me aksesor, Andrra dukej më e bukur se asnjëherë derisa shkëlqente në fotografit e publikuara, shkruan Indeksonline.

Andrra e cila njihet për bukurinë e saj natyrale edhe grimi i shkonte për mrekulli.

Ndryshe, Andrra dhe Sinani kanë vite që janë martuar dhe kanë një djalë.

Loading...