Maqedoni

Behgjet Pacolli: Ngushëllime për familjarët

Shpërndaje

Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj rastit tragjik që ndodhi në Shkup ku si pasojë e aksidentit të vdekur kanë mbetur 13 persona.

Në statusin e tij në facebook ka shprehur keqardhje për familjarët e viktimave.

”Duke ndjekur me vëmendje situatën e aksidentit tragjik sonte në autostradën Shkup-Tetovë, në fshatin Llaskarcë. Lutem për të lënduarit, dhe i shprehi ngushëllimet e mia më të sinqerta familjarëve të viktimave”.

Loading...