Edi Rama viziton Arabinë Saudite (Video)

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë në për vizitë në Arabinë Saudite.

“Ekonomi, turizëm, trashëgimi kulturore dhe plane të përbashkëta investimesh, me vullnetin e çeljes së një kapitulli të ri bashkëpunimi mes dy vendeve”, ka shkruar Rama në rrjetin social Facebook.

Loading...