MaqedoniTop Lajme

Elvis Naçi: Me shumë dhimbje po e përjetojmë aksidentin e rëndë në Maqedoni

Shpërndaje

Aksidenti tronditës që ndodhi sot në autostradën Tetovë-Shkup, ka befasuar edhe hoxhen e nderuar Elvis Nacin ku mes dhimbjesh ai shkruan:

“Me shume dhimbje po e perjetojme aksidentin e rende te ndodhur ne Maqedoni, Zoti meshire paste per te vdekurit, sherim per te plagosurit dhe durim per Familjaret e sprovuar! Amin.”

Loading...