MaqedoniTop Lajme

Hiqet autobusi i aksidentuar nga vendi i ngjarjes në autostradën Shkup-Tetovë (Video)

Shpërndaje

Prokuroria themelore Publike ka njoftuar se kanë filluar punimet për heqjen e autobusit të aksidentuar në autostradën Shkup-Tetovë, ku humbën jetën 14 njerëz dhe u lënduan mbi 30 të tjerë.

Gjithashtu sot në vendin e ngjarjes janë zhvilluar hetimet për tragjedinë e madhe që ndodhi dje rreth orës 16:30.

Loading...