Hoxha Halil Kastrati bën me shtëpi të re familjen 7 anëtarëshe nga Podujeva (Video)

Shpërndaje

Kësaj radhe Hoxha dhe Humanistri i ‘Jetimat e Ballkanit’, Halil Kastrati e gëzoi familjen 7 anëtarëshe nga Podujeva.

Postimi i plotë i Halil Kastratit:

E gezofshi shtepine e re

Familja 7 anetareshe e Agim Rashiti nga Podujeva u be me shtepi te re

Heren e pare rrefimin e tyre te jeteses na e treguan me lote ne sy

Kesaj rradhe na priten me buzeqeshje

Ne gezimin e kesaj familje bashke me ne ishte edhe aktori dhe humoristi Plumb Emini ( Rahim Struja )

Listat e donatoreve i gjeni te publikuara ne fotografit e ketij postimi

Pamjet me video te kesaj familje do te behen publike sonte ketu ne faqen zyrtare te shoqates sone , dhe ne kanalin e Youtube “ Jetimat e Ballkanit “

Familja shtepine e gezofte

Bamires Zoti kurr mos ju humbte

Loading...