Kjo është balerina se.ksi që do të zëvendësojë Alesia Bamin tek ‘STOP’ (Foto)

Shpërndaje

Lajmi se Alesia Bami është larguar nga “Stop” bëri bujë javën e kaluar. Më pas deklaratat e modeles dhe balerinës u komentuan shumë në media.

Ndërkohë në vendin e saj erdhi Gloria Meshi e cila qëndroi për dy puntata.

Por edhe Gloria është zëvendësuar dhe në “Stop” mbrëmjen e sotme kërceu Aulona Limani.

“Iconstyle” bën të ditur se Aulona do jetë përfundimisht velina e re e emisionit.

Aulona është vetëm 19 vjeç, vjen nga Kumanova e Maqedonisë dhe ka nisur të kërcejë që 3 vjeç.

Foto Instagram:

Loading...