Kjo është modelja e njohur që i zbuloi “tradhtinë” Milaim Zekës live në emision!

Shpërndaje

Milaim Zeka dhe Gruja e tij ishin mysafirë në “Kojshia Show” duke zhvilluar intervistën për një moment ata befasohen nga modelja e njohur që ishte dhe Miss Kosova.

Për të parë se kush ishte modelja njohur që i zbuloi “tradhtinë” Milaimit ndiqeni emisionin më poshtë:

Loading...