Maqedoni

Komandant Xhem Baruti për Biljanën: Racë gabelësh

Shpërndaje

Pas irronizimit fatal që bëri profesoresha Biljana Vankovska për ngjarjen në autostradën Tetovë-Shkup, komandanti Xhem Baruti i përgjigjet asaj fuqishëm.

“Rracë gabelësh! Krahason fatëkeqësinë e sotit ku humben jetë fëmijë, të moshuar dhe gra shtatëzënë, me bandit dhe kriminel të armatosur , që i lëshuan nga burgu për ti luftuar Shqiptarët! #Monstrum” shkruan ai në profilin e tij në Facebook.

Loading...