Showbiz

Luana thotë “Boll u bo tu vujt” në videoklipin e ri

Shpërndaje

Luana Vjollca ka publikuar projektin e ri të saj. “Boll u bo tu vujt” është krijimi i ri muzikor i bukuroshe shqiptare.

Muzika është punuar nga Alandy dhe kënga është ritmike. Videoklipi u realizua nga Imagine Films. Këngëtarja shqiptare konsiderohet një prej emrave më seksi të skenës shqiptare.

Ajo lanson herë pas herë këngë për publikun e saj, ndonëse është e fokusuar në botën e televizionit.

Luana drejton një prej emisioneve më të shikuara. “Shiko kush luan” në Top Channel. /Telegrafi/

Loading...