Showbiz

Luana Vjollca uron Kosovën me plis në kokë (Video)

Shpërndaje

Luana Vjollca ka një dashuri të madhe për Kosovën dhe këtë e ka shprehur gjithnjë.

Ditën e sotme, më 17 shkurt, Kosova feston 11- vjetorin e Pavarësisë.

Urimet në rrjetet sociale nuk kanë munguar kurrsesi, e në mesin e tyre dalloi ai i Luana Vjollcës, e cila postoi një video në Instagram, ku përgjatë një koncerti në Zvicër mbështillet me flamurin e Kosovës dhe me plisin në kokë feston për ditën e madhe.

“Urime Kosova jonë e bukur” shkruan Vjollca.

VIDEO

Loading...