Luks i shfrenuar, Xhoana Nano lëviz me “Maserati” e shofer mes Tiranës (Foto)

Shpërndaje

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij vazhdojnë të ngjallin interes tek shqiptarët.

Pavarësisht “zhdukjes” nga skena politike, Fatos Nano dhe Xhoana vazhdojnë të jetontë me të njëjtin luks, si në kohën kur ishte kryeministër.

Bashkëshortja e Nanos, Xhoana është fotografuar së fundmi në Tiranë, ku shihet se lëviz me makinë super luksoze si “Maserati” dhe me shofer.

Ajo është fotografuar në zonën e ish-Bllokut por jo në shoqërinë e Nanos.

Loading...