Morena Taraku vjen me shumë stil nga makina Mercedes

Shpërndaje

Këngëtarja Morena Taraku ka ndarë një imazh me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.Morena, është njëra nga këngëtaret e cila i dëshiron shumë makinat dhe i ndërron shpesh.Së fundi, ka publikuar një fotografi e veshur me shumë stil me trenerka të kuqe, syze ku shihet në makinën Mercedes.

Shikojeni foton:

Mercedes lover’, ka shkruar ajo në foto.

Loading...