Në këtë video, Luana duket si kukull

Shpërndaje

Luana Vjollca duket tepër e bukur në një video që është postuar nëpër rrjetet sociale

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, në këtë video shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve derisa si një bionde duket si një kukull.

Luana ka filluar sezonin e saj të ri të emisionit “Shiko kush luan”.

E derisa ajo duket se përgatitet për emisionin, në status ka shkruar “A ju kam munguar?”, por në gjuhën angleze.

VIDEO

Loading...