Maqedoni

Në mesin e të vdekurve është edhe djali i një deputeti, ja kush është (FOTO)

Shpërndaje

Në aksidentin tragjik që ndodhi sot pasdite në rrugën nga Shkupi për në Tetovë, gjithashtu vdiq Jovica Trpevski, i cili është djali i deputetit Blagojce Trpevski nga radhët e LSDM-së.

Në Institutin për Mjekësi Ligjore po identifikohen njerëzit që kanë vdekur nga aksidenti i rëndë afër Karpalakut.

Deri tani janë konfirmuar për 13 të vdekur nga aksidneti i tmerrshëm që tronditi Maqedoninë, dhe 32 të lënduar që katër prej tyre po luftojnë për jetë.

Deputeti i LSDM-se Blagojce Trpevski:

Loading...